ارائه خدمات 24 ساعت امداد رسانی
  • با ما تماس بگیرید

    ۰۵۱۳۸۰۸۹

  • ایمیل

    info@emdadyariran.ir

  • تماس فوری

مدیران خودرو

مدیران خودرو

یکی از شرکت‌های خودرویی داخل ایران، شرکت ام وی ام (MVM)  یا مدیران خودرو است. این شرکت، تولید برخی محصولات برند چری CHERRY را بر عهده دارد.

محصولات مدیران خودرو با نام چری و ام وی ام به بازار عرضه می‌شوند. بیایید با هم نگاهی به شکل‌گیری این شرکت خودروسازی ایرانی بیاندازیم.

نگاهی گذرا به تاریخچه شرکت خودرویی مدیران خودرو

شرکت ام وی ام که از زیرمجموعه‌های شرکت کرمان موتور است، با نام تجاری MVM به معنی شرکت خودروسازی مدیران، فعالیت می‌کند. این شرکت در شهر کرمان برپا شده‌است. مدیران خودرو در منطقه صنعتی شهر جدید بم تاسیس شده و زمینی بالغ بر ۵۰۰،۰۰۰ متر مربع دارد.

این شرکت تقریباً بیست ساله از سال ۱۳۸۱ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده، به حدی گسترش یافته که اکنون در حدود ۴۵۰۰ نفر از طریق آن امرار معاش می‌کنند. جالب است بدانید که ام وی ام بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری مشترک در صنعت خودرویی کشور است.

ام وی ام با هدف تولید خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه خودرو شروع به کار کرد. ام وی ام که یک شرکت بین‌المللی است، توانسته جایگاه ویژه‌ای در داخل کشور برای خود، فراهم کند.

شرکت MVM از گستردگی خوبی در زمینه نمایندگی‌ها و خدمات فروش و پس از فروش، برخوردار است. این شرکت با بیش از ۱۴۰ نمایندگی در استان‌ها و شهرهای مختلف کشور، جز بهترین‌ها از نظر گستردگی شبکه است.

مدیران خودرو با چری QQ شروع کرد

اولین محصولی که شرکت ام وی ام در نیمه اول دهه ۸۰ شمسی، عرضه کرد و با آن پا به بازار بزرگ خودرو گذاشت، چری QQ بود. این خودرو با نام ام وی ام ۱۱۰ شناخته می‌شود؛ که یک خودروی هاچ بک کوچک و جمع و جور است. در واقع پس از خروج دوو از ایران بود که این خودرو به عنوان جایگزین و کپی دوو ماتیز وارد بازار شد.

عرضه محصولات مدیران خودرو تحت برندهای ام وی ام و چری

برخی شرکت‌ها مانند تویوتا محصولاتشان را با دو برند، عرضه می‌کنند: تویوتا هم با نام تویوتا، هم با برند لکسوس، خودرو تولید می‌کند. مدیران خودرو هم در سال ۹۴ تصمیم گرفت همین کار را انجام دهد. این شرکت برخی خودروهایش را با برند ام وی ام و برخی را با برند چری عرضه می‌کند. استارت این کار با چری تیگو ۵ زده شد. این خودروی کراس اوور اولین خودروی مدیران خودرو بود که با برند چری عرضه شد. هر چند این خودرو در ابتدا در برابر رقیبان شکست خورد، ولی کم کم توانایی‌های خود را نشان داد و به جایگاه شایسته‌ی خود، دست یافت. کمی بعد هم مدل پیشرفته‌تر این خودرو با عنوان TE عرضه شد که موفقیت خوبی داشت.

چری تیگو ۲ در خلال این دوران با عنوان ام وی ام X22 عرضه شد. این خودرو در کلاس خودروهای مینی کراس اوور است و از طراحی خوبی بهره می‌برد.

mvm x33
mvm x33

MVM X22
MVM X22

Tiggo 5

315 صندوقدار
315 صندوقدار

mvm 110
mvm 110

mvm 530
mvm 530

Tiggo 7
Tiggo 7

MVM 550
MVM 550

mvm x55
mvm x55
چری آریزو 5
چری آریزو 5

چری آریزو 6
چری آریزو 6
MVM 315

MVM 315

چری ویانا
چری ویانا

ایکس 22pro
ایکس 22pro

X33 کراس
X33 کراس

ایکس 55pro
ایکس 55pro

 

 

 

جهت خرید باطری خودرو روی نوشته  کلیک کنید

جهت ارسال امدادگر روی نوشته کلیک کنید

تلفن امداد سراسر کشور 1693

امداد مشهد 05138089

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس با مرکز امداد
WhatsApp icon
درخواست امداد به موقیت شما