حمل و نقل بار

اگر به تحویل وانت بار درخواستی نیاز دارید، امداد یار ایران راه حل شماست. ما خدمات بی نظیر و تحویل در همان روز را برای هر چیزی که برای حمل و نقل با وانت نیاز دارید ارائه می دهیم. شبکه ناوگان سراسری ما به طور گسترده در دسترس است، دسترسی به آن آسان است و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما در تمام تحویل های شما می شود.
وانت بار

حمل نقل بار بر چند نوع میباشد

حمل نقل با ر در کل دنیا  به چهار نوع امکان پذیر هست

1 – زمینی 2 – ریلی 3 – دریائی 4 – هوائی

که اریج ترین ان  زمینی بوده  ، امداد یار ایران  ،  نیز برای شروع جهت ارائه خدمات حمل نقل بار روش  زمینی را انتخاب ودر سراسر کشور با استفاده از انواع  وسایل نقلیه وانت بار، کامیونت ،  کمپرسی ، کامیون ، تریل و نیروی انسانی متعهد ومجرب مسئولیت حمل نقل وجابجائی کلیه بار های مجاز مشتریان ، تجار ، کسبه ، کارخانه جات تولید کننده و… را از طریق دفاتر نمایندگی پذیرش واز مبدا تا مقصد با بیمه وبارنامه جابجا خواهد کر 

نکاتی در مورد انواع حمل و نقل جاده‌ای و مزایای آن

حمل و نقل بار زمینی در حال حاضر به عنوان رایج‌ترین سیستم حمل و نقل داخلی شناخته می‌شود.
البته این روش تنها برای مسیرهای داخل کشور نیست و بسیاری از شرکت‌ها برای حمل و نقل بارهای خود به کشورهای دیگر، از روش حمل و نقل زمینی استفاده می‌کنند.
سهم این روش حمل و نقل برای حمل و نقل‌های داخلی، چیزی نزدیک به 85 درصد است.
این موضوع نشان می‌دهد که روش حمل و نقل زمینی، تا چه اندازه برای یک کشور اهمیت دارد.
از آنجایی که ایران کشور بسیار پهناوری است، دولت اهمیت زیادی برای سیستم حمل‌ و‌ نقل‌ زمینی‌ قائل بوده که از سالهای گذشته تا بحال توسط وزارت راه شهر سازی و سازمان حمل نقل جاده ای قوانین  نیزگذاشته شده است ولی در بعضی جاها هنوز به روش سنتی کالا حمل و نقل میشود وامید است وزارت راه و شهر سازی نسبت به سامان دهی مناسبی  به همراه نرم افزار حمل نقل وکد رهگیری دار اقدامات لازم را انجام دهند.
می خواهید ببینید ناوگان امداد یار ایران چه کاری می تواند انجام دهد؟  درباره خدمات حمل و نقل و تدارکات وانت بار همان روز ما بیشتر بدانید.
امداد یازر ایران  یک شبکه بر اساس تقاضا منطقه فراهم می کند که در هر زمان در دسترس شما هستند. شما می‌توانید تحویل همان روز را از تیم حرفه‌ای ما دریافت کنید،  شما همیشه می توانید اعتماد کنید که ما یک راننده آماده برای حرکت داریم. اگر به یک پیکاپ تخصصی با قفسه های لوله نیاز دارید، ما آن را نیز داریم. رانندگان شبکه ما نیز بیمه شده و آموزش دیده اند تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان ارائه دهند.
 
 
وانت بار

چه چیزی بهتر از داشتن یک ناوگان کامل از وسایل نقلیه و رانندگان حرفه ای بر حسب تقاضا؟

کاملترین ناوگان موجود برای خدمات تحویل برون سپاری است. وانت های ما همیشه آماده حرکت هستند.
وانت های جعبه‌دار، تخت‌خواب‌های مسطح، ثقسه ها   و وسایل نقلیه تخصصی ما نیز همین‌طور هستند.

وسایل حمل و نقل و انواع خودرو باربری

  • وانت بار
  • نیسان بار
  • کامیونت
  • کامیون
  • تریلی
  • ...

قیمت منصفانه برای همه انجام خدمات رسانی

هزینه خدمات حمل و نقل

از 30/000 تومان الی 5/000/000 تومان

  • حمل اثاث منزل